Log in | Register

 

 

(+371) 27677419 - e-shop 

  

(+371) 27547044

(store Artilērijas 67, Rīga)

 

Tev ir Klērs Studija profesionālā Klienta karte?

Ienāc, lai apskatītu tev piešķirtās cenas.

Holdings Klērs Studija piedāvā plašu pakalpojumu klāstu dažādās jomās, kas saistītas ar skaistuma pasauli. Kopš 1994. gada mēs strādājam Latvijas un Baltijas valstu tirgū.

Holdings Klērs Studija pārstāv pazīstamus starptautiskus profesionālās kosmētikas zīmolus: Nirvel, Levissime, TAHE, Mon Platin, Gold Edition, Black Caviar, DSM, Feelgood, Punit di Vista, Nuance, Baxter, Draw, Personal Touch, Concerto, Chantal Prosalon Professional, She, So Cap, Beauty Hair, Dimax Wax, Panda Trzebnica, Biomak ,Postquam, Silcare, Staleks, Studex utt.

Milzīgais sortiments ietver sevī matu, sejas, ķermeņa, roku un kāju kosmētiku, kā arī iekārtas skaistumkopšanas saloniem un kosmētiskajiem kabinetiem. Mums ir viss, kas nepieciešams šodien un rīt skaistumkopšanas jomā, kā profesionāļiem tā arī mājām ar augstu kvalitātes standartu.

Dažādu izmēru iepakojumu daudzveidība, plašs cenu diapazons, produktu izmantošanas iespējas kā specializētajos salonos tā arī mājas apstākļos ļauj apmierināt visizsmalcinātākās dažādu patērētāju grupu prasības.

Mūsu personāls – tie ir pieredzējuši un augsti kvalificēti darbinieki, kuri mīl savu darbu, ir izgājuši nepieciešamās apmācības gan Latvijā, gan ārzemēs un pastāvīgi apliecina savas prasmes, saņemot diplomus un balvas dažādos starptautiskos konkursos. Šie cilvēki vienmēr atrodas radošā meklēšanas procesā, apgūst jaunas metodes un tehnoloģijas, nepārtraukti uzlabo savu zināšanu un profesionālo līmeni.

Mēs vienmēr esam gatavi sniegt profesionālu konsultāciju katram klientam un veikt apmācības par mūsu piedāvāto sortimentu. Mums ir reģionālie tehnologi, kas ir gatavi dalīties savās zināšanās un palīdzēt Jums, uz vietas vai web-konferencē. Viss mūsu sortiments ir notestēts un tikai labāko mēs piedāvājam Jums.

Holdings Klērs Studija ietver sevī profesionālās kosmētikas veikalu ķēdi, vairākus skaistumkopšanas salonus un pats galvenais: skolu-studiju. Mūsu skolā-studijā apmāca frizierus, matu un skropstu pieaudzēšanas meistarus, permanentā grima meistarus, kosmetologus, vaksācijas, manikīra, pedikīrs meistarus, kā arī nagu pieaudzēšanas meistarus.

Mēs augstu vērtējam un cienām mūsu partnerus. Mēs tiecamies uz ilgtermiņa un abpusēji izdevīgu sadarbību.

Kvalificēta pieeja mūsu klientu vajadzībām un vēlmēm, augsts apkalpošanas līmenis, kvalitātes garantijas un termiņu ievērošana ir noteicošie faktori mūsu holdinga darbībā.

Mūsu mājaslapā Jūs varat iepazīties ar produktiem un pakalpojumiem, ko piedāvā mūsu holdings, kā arī saņemt visu nepieciešamo informāciju.

 

 

 

Made in

compare ru