Log in | Register

 

(+371) 27677419 - e-veikals 

  

(+371) 27547044

(veikals Artilērijas 67, Rīga)

     

       

     

Grozs tukšs
0,00 €

Atsauksmes par parūkām

 

Paldies Marikai par konsultāciju un palidzību parūkas izvēlē. Jauku dieniņu.

 

                                                         Sandra

 

 

Laba parūku izvēle, patīkama atmosfēra, laipna apkalpošama. Nopirku jau 2 parūkas. Kvalitāte ir ļoti laba. Liels paldies. Novēlu Jums veikmi darba un atsaucīgus pircējus.

 

                                                         Anita

 

Kādu laiku atpakaļ iegādājos parūku Klērs Serviss tirdzniecības vietā - Hipokrāta ielā (Beta veikalā). Pārdevēja bija ļoti zinoša un pretimnākoša - ļāva man izmērīt visas, kuras vien gribēju. Rezultātā tomēr izvēlējos ne pašu lētāko - parūku no dabīgajiem matiem. Ar pirkumu esmu ļoti apmierināta - tā ir ļoti ērta un viegli kopjama.

Pagājušā nedēļā man padomu par parūkas iegādi jautāja viena no manām paziņām. Izrādījās, ka sakarā ar veikala Beta remontu veikals ir pārcelts uz Artilērijas ielu 67 (ieeja no sētas). Veikals izskatās pat lielāks kā bija un izvēle ir milzīga. Visiem iesaku!

 

                                                       Gunita

 

Labvakar!


Ziņa no manas facebook lapas:


Vēlējos paslavēt akurāto un ātro servisu. Pirmdien tika veiks pasūtījums un apmaksa (pēc sms saņemšanas, ka pasūtījums sakomplektēts), šodien jau devos uz pokamātu pakaļ paciņai. Ceru, ka kvalitāte arī nepievils.
Ceru uz tikpat veiksmīgu sadarbību nākotnē!
Cieņā,

                                                       
Ilze Raņķe

 

 

 

 

 

 

Atsauksmes par produkciju matu pieaudzēšanai

 

Vēlos pateikties Klērs darbiniekiem par ieteiktajiem matiem uz līmlentēm. Esmu ļoti apmierināta - tie ir ļoti kvalitatīvi, krāsa ideāli saderas ar manis pašas matiem un esmu ļoti apmierināta. Ļoti jauki arī pārsteidza tas, ka cena ir gandrīz 2 reizes zemāka kā slāvu matiem , bet kvalitātes ziņā ir par labāki!

 

                                                              Zane

Made in

compare lv