Log in | Register

 

(+371) 27677419 - e-veikals 

  

(+371) 27547044

(veikals Artilērijas 67, Rīga)

     

       

     

Grozs tukšs
0,00 €

 

Vispārīgie noteikumi


Šie noteikumi laiku pa laikam var mainīties, tādēļ, lūdzam Jūs tos rūpīgi izlasīt, pirms pirkuma veikšanas interneta veikalā www.frizieris.lv. Jūs piekrītat, ka lietojot mājaslapu www.frizieris.lv, esat juridiski informēts. Noteikumi un nosacījumi ir izstrādāti, saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu. SIA Klērs Serviss nav atbildīgs par jebkādiem tiešiem vai netiešiem uzņēmējdarbības zaudējumiem, biznesa peļņu vai nemateriālo labumu, kas var rasties izmantojot mājaslapu www.frizieris.lv. SIA Klērs Serviss nav atbildīgs par jebkuru nespēju pildīt savas saistības vai saistību izpildes pagarinājumu, ja to izraisa apstākļi, kas ir ārpus mūsu kontroles.
Lūdzam Jūs iepazīties ar preču pirkšanas un piegādes noteikumiem!

 

Iegādāties preces mūsu interneta veikalā var IKVIENA persona, kas rūpējas par savu skaistumu!

 

    Visas cenas ir norādītas ar pievienotās vērtības nodokli 21% apmērā. Cenās nav iekļautas preču piegādes izmaksas.

Visas preces Jūs varat apskatīt un iegādāties šajā interneta veikalā, kā arī  mūsu veikalos (skatīt sadaļu –VEIKALU TĪKLS-).

Produkciju Mon Platin mūsu internet veikalā var iegādāties tikai Latvijas iedzīvotāji. Lietuvas iedzīvotāji var iegādāties Mon Platin produlciju: www.monplatin.lt. Igaunijas iedzīvotāji var iegādāties Mon Platin produlciju: www.monplatin.ee.

 

Attēls un preču apraksts


    Preces var atšķirties pēc formas, krāsas, iepakojuma un dizaina, kā arī attēlā var būt redzamas detaļas, kuras nav iekļautas preces komplektā.  Preču aprakstam ir informatīva nozīme – preču parametros un komplektācijā var būt veiktas izmaiņas un modifikācijas no ražotāja puses. Kosmētikas tonis ir norādīts preces nosaukumā/aprakstā.

!!! Pasūtot matus pieaudzēšanai, matu krāsas utt., lūdzam norādīt krāsas numuru vai nosaukumu!!!

Ja Jums ir kādi jautājumi par precēm, lūdzam Jūs sazināties ar mums (skatīt sadaļu -KONTAKTI-) pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai arī izvēlaties pakalpojumu –PASŪTĪT ZVANU, norādot produkta nosaukumu un kodu.

 

  Pasūtīt preci

 

  • Izvēlieties interneta veikalā nepieciešamo preci un nospiediet pogu “Pievienot grozam”
  • Jūs varat turpināt iepirkties vai arī veikt apmaksu, izvēloties saiti “TURPINĀT IEPIRKTIES” vai “PARĀDĪT GROZU” attiecīgi. Nospiežot saiti “TURPINĀT IEPIRKTIES” Jūs varēsiet turpināt izvēlēties preces.
  • Kad visa vēlamā prece ir ievietota grozā, nospiediet pogu, kas atrodas labajā pusē “PARĀDĪT GROZU”
  • Nepieciešamības gadījumā Jūs varat mainīt groza saturu – mainīt preču daudzumu vai arī dzēst nevajadzīgās preces. Šeit Jūs varat redzēt pilnu, Jūsu izvēlēto preču, vērtību.
  • Jūs varat veikt pirkumus: bez reģistrācijas, reģistrēties mūsu mājas lapā vai arī kā mūsu klients.
  • Tālāk, lūdzu, aizpildiet informāciju par sevi:

- Izvēlaties – juridiska vai fiziska persona

 - Norādiet:

* Vārdu, Uzvārdu vai uzņēmuma nosaukumu un reģistrācijas numuru;

* Tālruņa numuru;

* Piegādes adresi (valsts, pasta adrese utt.);

* e-pasta adrese, kas nepieciešama pasūtījuma apstiprināšanai vai arī saziņai ar Jums

* Izvēlieties, atzīmējot vajadzīgo

   - apmaksas veids: skaidrā nauda, ar bankas norēķinu karti vai bankas pārskaitījumu;

   - preču piegādes veids.

 

NOTEIKTI atzīmējiet “PIEKRĪTU DISTANCES LĪGUMAM”

 

* Pārbaudiet visas Jūsu sniegtās informācijas pareizību un nospiediet “Apstiprināt pasūtījumu”

 

* Pēc pasūtījuma apmaksas, Jūs saņemsiet apstiprinājumu uz e-pastu. Pēc nepieciešamības ar Jums  sazināsies mūsu konsultants un informēs Jūs par preces piegādes laiku.

 

 

Noformējot pasūtījumu, izvēloties apmaksu ar bankas pārskaitījumu


    Noformējot pasūtījumu, izvēloties apmaksas veidu ar bankas pārskaitījumu, Jūs saņemsiet rēķinu, uz Jūsu norādīto e-pasta adresi, kurā būs atspoguļots pasūtījuma numurs un kopēja summa. Pasūtījums ir pieņemts un līgums starp Jums un SIA Klers Serviss skaitās noslēgts tikai tajā brīdī, kad Jūs esat apmaksājuši doto pasūtījumu un saņēmuši no mums, uz e-pastu ziņu, ka Jūsu pasūtījums ir izpildīts un tiks Jums nosūtīts, saskaņā ar Jūsu izvēlēto piegādes veidu. Pēc pasūtījuma veikšanas, uz Jūsu uzrādīto e-pasta adresi, Jūs saņemsiet rēķinu ar visu nepieciešamo informāciju, lai veiktu apmaksu ar bankas pārskaitījumu. Veicot pārskaitījumu, lūdzam Jūs maksājuma mērķī uzrādīt pasūtījuma numuru

 Iespējams, ka mēs nevarēsim apstrādāt Jūsu pasūtījumu, ja pastāvēs jebkāda veida problēmas ar apmaksu vai Jūsu maksājuma autorizāciju, kā arī gadījumos, ja prece, kuru pasūtījāt, nav noliktavā.


 

Cena un apmaksa


    Visas cenas mūsu interneta veikalā ir uzrādītas par vienu vienību, ņemot vērā visas akcijas, īpašos piedāvājumus, kā arī ieskaitot PVN 21%. Preču piegādes izdevumi cenā nav iekļauti. Kad Jūs veiksiet preču piegādes veida izvēli, no piedāvātajām iespējām, maksa par piegādi tiks pieskaitīta pie pasūtījuma kopējās summas.

    Cenas var tikt mainīties  jebkurā laikā, taču šīs izmaiņas neskars tos pasūtījumus, kurus mēs jau esam apstiprinājuši un Jūs esat apmaksājuši.


Pasūtījuma apmaksa

    Lūdzam Jūs iepazīties ar zemāk uzrādīto informāciju par pasūtījuma apmaksas procesu:


1. Pēc pasūtījuma formas aizpildīšanas

 

2. Izvēlaties apmaksas veidu

* skaidrā naudā (apmaksa jāveic pasūtījuma saņemšanas brīdī – kurjeram vai arī Mūsu veikalos, filiālēs) 

* apmaksa ar bankas norēķinu karti (aizpildot visus bankas norēķinu kartes datus)

* ar bankas pārskaitījumu (uz Jūsu e-pasta adresi, Jūs saņemsiet rēķinu ar visu nepieciešamo informāciju, pasūtījuma apmaksai. Ja Jūs neesat saņēmuši rēķinu, lūdzam Jūs uzmanīgi pārbaudīt Jūsu e-pasta mēstuļu sadaļu, kā arī pārbaudīt Jūsu uzrādītās e-pasta adreses pareizību. Pēc rēķina saņemšanas, lūdzam veikt maksājumu uz rēķinā norādītajiem bankas rekvizītiem, 1 (vienas) darba dienas laikā. Ja rēķins netiks apmaksāts augstākminētajā termiņā – pasūtījums tiks anulēts.

 

 3. Pēc tā, kad apmaksa būs ienākusi mūsu bankas kontā, mēs nosūtīsim Jums pasūtījumu, saskaņā ar Jūsu izvēlēto piegādes veidu. Pasūtījums netiks apstrādāts, ja nebūs pilnībā apmaksāts. Ja Jums rodas kādi jautājumi, lūdzam sazināties ar mums pa tālruni +371 27547044 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

 
Piegāde ES teritorijā

   www.frizieris.lv piedāvā piegādi ES teritorijā.  Mon Platin produkcijas piegāde tiek veikta tikai Latvijas teritorijā. Mon Platin produkciju Jūs varat iegādāties Lietuva:www.monplatin.lt. Mon Platin produkciju Jūs varat iegādāties Igaunija:www.monplatin.ee. Piegādes veidu Jūs varat izvēlēties pasūtījuma noformēšanas momentā vai arī rakstot mums. Preču piegādes termiņi var tikt mainīti, atkarībā no preču pieejamības noliktavā, iepriekš to saskaņojot ar klientu.
    Visas preces, kas pasūtītas viena pasūtījuma ietvaros, Jūs saņemsiet uz vienu piegādes adresi, kura tika uzrādīta pasūtījuma noformēšanas brīdī. www.frizieris.lv nevar piegādāt preces no viena pasūtījuma uz dažādām piegādes adresēm, kā arī nenes atbildību par preču papildus pārvietošanu vai to atrašanās vietu.
   Uzmanību!

    Ja vienā pasūtījumā ir preces ar dažādiem piegādes termiņiem, tad pasūtījums tiks nosūtīts pēc tā pilnīgas nokomplektēšanas vienā piegādes reizē.

    Ja Jums rodas kādi jautājumi, lūdzam sazināties ar mums pa tālruni +371 27547044 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

 

Piegāde Latvijā:

 

Preču piegādes veids un teritorija

Cena

Piegādes nosacījumi

Piegādes laiks

Omniva   LV/LT/EE

Eur 3,0/4,5/4,5

( >50 Eur)

Eur 3,0/4,5/4,5

( <50 Eur)

Piegāde uz Omniva pakomātiem (pēc Jūsu izvēles)
Pakomātu saraksts

https://www.omniva.lv/privats/adreses

00-24

 

Kurjerpasts LT/EE

no Eur 4,5/4,5

Preču piegāde uz Jūsu norādīto adresi. Piegādes dienā Jums piezvanīs kurjers un informēs Jūs par konkrētu piegādes laiku

Darba dienās
8:00-18:00

*DPD Pickup punkti EC

Eur 4,5/4,5

 

 

Piegādes uz DPD Pickup punktiem (pēc Jūsu izvēles)
Adrešu saraksts:

https://www.dpd.com/lv/glavnaya/pickup_set/punkty_pickup/punkty_polucheniya

Saskaņā ar Saņemšanas punkta darba laiku

 

 


Kā saņemt savu pasūtījumu

     Omniva: Lūdzam Jūs sagaidīt īsziņu uz Jūsu mobilo tālruni, kurā būs pasūtījuma izņemšanas kods un tikai tad doties saņemt pasūtījumu. Termināla/pakomāta ekrānā jāizvēlas “Sūtījuma saņemšana” un tad jāievada kods, kuru saņēmāt īsziņā. Izņemiet sūtījuma no nodalījuma, kurš atvērās.  

    Kurjerpasts: Preču piegādes dienā Jums zvanīs kurjers un informēs par preču piegādes laiku.

 

 

 Risks un īpašumtiesības
 

    Visa atbildība, par iegādāto preci, tiek nodota Jums preču saņemšanas brīdī un mēs nenesam nekādu atbildību par preču bojājumiem, nozaudēšanu vai iznīcināšanu, izņemot gadījumus, kad piegādāta jau bojāta prece vai arī tā nosūtīta nepareizi. Šajos gadījumos, lūdzu nekavējoties sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., aprakstot preces bojājumus un pievienojot doto faktu apliecinošas fotogrāfijas. Ja prece tiek piegādāta ar kurjera starpniecību, lūdzam Jūs pārbaudīt preču iepakojumu viņa klātbūtnē. Ja iepakojums ir bojāts, tad Jums ir tiesības atteikties no pasūtījuma (iesniedzot rakstisku pretenziju).

 

Atteikuma tiesības
 

    Saskaņā ar Latvijas Republikas Ministru kabineta noteikumu Nr. 255 “Noteikumi par distances līgumu”, 22.punktu, patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības ja prece izgatavota pēc patērētāja norādījumiem vai arī tie ir nedalāmi priekšmeti vai preces to īpašību dēļ nevar tikt atgrieztas (piemēram, ķermeņa kopšanas un higiēnas līdzekļi), preces, kas ātri bojājas vai ātri jāizmanto. Par tādām precēm SIA Klērs Serviss uzskata: Parfimēriju, kosmētiku, testerus, atklātnes, dāvanu iesaiņojamo materiālu un dāvanu kartes. Augstākminētās preces uzskatāmas par izņēmumu un patērētājs tām nevar piemērot atteikuma tiesības.

    Veicot pasūtījumu, Jūs piekrītat, ka esat iepazīstināti ar šiem nosacījumiem.  Uzsākot lietot preces, pircējs apliecina, ka tās atbilst pasūtījumam un nav pakļautas atgriešanai, kā arī patērētājs zaudē atteikuma tiesības, ja preces iepakojums ir atvērts vai arī, ja patērētājs nav paziņojis par atteikuma tiesību izmantošanu uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., 14 kalendāro dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas.
    Ja preces neatbilstība līguma nosacījumiem ir nenozīmīga un nevar būtiski ietekmēt preces izmantošanu tai paredzētajam mērķim, patērētājs nevar prasīt www.frizieris.lv  lauzt līgumu un atmaksāt naudu par iegādātajām precēm.
    Saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.pantu un Latvijas Republikas Ministru kabineta noteikumiem Nr. 255 “Noteikumi par distances līgumu”, Patērētājam ir tiesības atkāpties no līguma, 14 kalendāro dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas un atgriezt preci pārdevējam.
  Veicot pasūtījumu interneta vietnē www.frizieris.lv, patērētājs apliecina, ka ir izlasījis un piekrīt www.frizieris.lv noteikumiem un nosacījumiem, ieskaitot atteikuma tiesības. Pasūtījuma noformēšanas brīdī, pircējs apliecina savu piekrišanu , atzīmējot “piekrītu distances līgumam”. Pēc pieprasījuma pārdevējs nosūta patērētājam uz e-pastu atteikuma veidlapu. Par to, ka patērētājs vēlas izmantot atteikuma tiesības, tas paziņo frizieris.lv uz e-pastu, vēstulē norādot pasūtījuma numuru, vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, preču, kuras vēlas atgriezt,  nosaukumus un svītrkodus, atgriešanas iemeslu, kā arī to vai patērētājs vēlas saņemt kompensāciju preču vērtībā vai arī, lai preces tiktu apmainītas.

    Ja Jūs vēlaties, lai prece tiktu apmainīta, lūdzam uzrādīt tās preces nosaukumu un svītrkodu uz kuru gribat preci apmainīt, lai mēs varētu Jums to rezervēt.

    Atteikuma tiesību termiņš izbeidzas pēc 14 dienām, sākot ar dienu kad Jūs vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un kuru Jūs uzrādījāt, ir saņēmusi preces valdījumā. Termiņš skaitās ievērots, ja Jūs nosūtīsiet atteikumu līdz 14. dienas beigām. Atteikuma nosūtīšanas termiņu, 14 dienu laikā no preces saņemšanas, ir noteicis frizieris.lv. Tad frizieris.lv lauž līgumu un atbrīvo patērētāju no jebkāda veida saistībām, izņemot maksu, kas saistīta ar preču nodošanu atpakaļ ražotājam, tirgotājam vai pakalpojumu sniedzējam.

   Ja pasūtījums virs 70 EUR bija piegādāts bez maksas, un tiek atgrieztas visas preces vai daļa no dotā pasūtījuma, SIA Klērs Serviss patur tiesības noteikt maksu par preču atpakaļ atgriešanu 10 EUR apmērā.

   Patērētājs, kurš izmantos šos atteikuma tiesību nosacījumus, ir atbildīgs par jebkuru preču vērtības samazinājumu, kā arī par preču kvalitāti un saglabāšanu, atteikuma tiesību realizācijas laikā.

!!! Precēm, kuras tiek atgrieztas nevar būt nekādu lietošanas pazīmju, tām jābūt iesaiņotām oriģinālā, aizvērtā iepakojumā un tādā pašā stāvoklī kādā Jūs tās saņēmāt. Nosūtot preci atpakaļ pārdevējam, pircējam ir nepieciešams pievienot visus dokumentus, kas apliecina pasūtījuma saņemšanu (rēķinu, pasta kvīti utt.).

    Patērētājam ir pienākums, 14 kalendāro dienu laikā pēc rakstiska atteikuma, atgriezt preces SIA Klers Serviss. SIA Klers Serviss ir pienākums ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā no rakstiska atteikuma saņemšanas, atmaksāt patērētājam naudas summu, kas ir samaksāta par pasūtījumu līdz līguma laušanas momentam, izņemot preču piegādes izdevumus. SIA Klers Serviss ir tiesības aizturēt atmaksu līdz brīdim kad saņems preces atpakaļ. Atmaksāšana tiek veikta, izmantojot tādu pašu metodi kāda bija izmantota sākotnējā darījumā.

    SIA Klers Serviss ir tiesības neatmaksāt patērētājam viņa samaksāto summu par precēm, kamēr preces netiks atgrieztas vai arī ja SIA Klers Serviss pie preces saņemšanas atpakaļ konstatē, ka preces ir bijušas lietošanā vai arī nav 100% tādā stāvoklī un izskatā, lai varētu izmantot tālākpārdošanai, nav oriģinālā iepakojumā ar visiem oriģināliem dokumentiem (ja tādi bijuši pievienoti). Patērētājs ir atbildīgs par jebkādiem kaitējumiem precēm, kas tika nodarīti atgriešanas momentā.

    

    Ja SIA Klers Serviss nevar izpildīt līgumu, sakarā ar to, ka preces nav pieejamas, pārdevējs par to informē patērētāju un atmaksās visus iemaksātos naudas līdzekļus, ne vēlāk kā 7 kalendāro dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas momenta.

    Preces var atgriezt izvēlētos vienu no metodēm:

Omniva: Rīga, saņēmējs SIA Klērs Serviss, tālr. 27547044

PastaStacija: Rīga LV -1009, Artilērijas 67, saņēmējs SIA Klērs Serviss, tālr. 27547044

    Ja Jums rodas kādi jautājumi par preču atgriešanu, lūdzam Jūs sazināties ar mums pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 

Reģistrācija un personas datu apstrāde

 

    Lai izmantotu www.frizieris.lv un iegādātos tajā piedāvāto produkciju, pircējam ir jāreģistrējas www.frizieris.lv, aizpildot reģistrācijas anketu. Reģistrācijas anketā obligāti jāuzrāda sekojoši pircēja personas dati: Vārds, uzvārds, e-pasta adrese, preču piegādes adrese, tālruņa numurs un citus, preču piegādei svarīgus, datus.  

    Pircējs ir atbildīgs par, reģistrācijas anketā sniegto, datu precizitāti, pareizumu un pilnīgumu. Mainoties pircēja datiem, pircējam ir pienākums nekavējoties veikt izmaiņas. Pārdevējs nekādā veidā nav atbildīgs par zaudējumiem, kas radušies pircējam vai trešajām personām, sakarā ar to, ka pircējs uzrādījis nepareizus vai nepilnīgus datus (pircējs nav veicis izmaiņas datos vai arī nav papildinājis tos).

    Pircējam ir tiesības jebkurā laikā mainīt, papildināt savus datus vai arī atcelt reģistrāciju. Reģistrācijas atcelšanas gadījumā, pircējs vairāk nevarēs izmantot www.frizieris.lv pakalpojumus un veikt pirkumus tajā. Pircējs varēs atkal veikt pirkumus, tikai atkārtoti reģistrējoties www.frizieris.lv.

    Reģistrējoties, pircējs saņem individuālus pieslēgšanās datus (lietotājvārdu un paroli). Pircējam ir pienākums glabāt tos drošā vietā, un nenodot tos trešajām personām. Pircējs ir atbildīgs par viņam izsniegto pieslēgšanās datu uzglabāšanu, kā arī par jebkurām citām darbībām (datu sniegšanu, veiktajiem preču pasūtījumiem utt.), kas veiktas interneta veikalā, pieslēdzoties kuram tika izmantots pircēja individuālais lietotājvārds un parole. Ja, www.frizieris.lv, piedāvātos pakalpojumus, izmanto trešā persona, pieslēdzoties www.frizieris.lv, izmantojot pircēja individuālos pieslēgšanās datus, pārdevējs uzskata augstākminēto personu par pircēju.

    Pircēja pieslēgšanās datu nozaudēšanas gadījumā, tam nekavējoties par to jāpaziņo pārdevējam, izmantojot tālruņa numuru vai e-pastu, kas norādīti www.frizieris.lv.

Pircēja iesniegtie personas dati tiks apstrādāti, ievērojot Latvijas Republikas Fizisko personu datu aizsardzības likuma prasības, kā arī citus Latvijas Republikas tiesību aktus, kas reglamentē šo datu apstrādi un aizsardzību. Pircēja personas datu apstrādei un uzglabāšanai pārdevējs izmanto tehniskos un organizatoriskos līdzekļus, kas nodrošina personas datu aizsardzību no nejaušas vai nelikumīgas iznīcināšanas, pārveidošanu un publiskošanas, kā arī jebkuru citu nelikumīgu apstrādi.

    Pircēja personas dati tiks izmantoti, lai identificētu pircēju, īstenotu preču pārdošanu un piegādi, grāmatvedības dokumentu apstrādei, pārmaksas un naudas par atgriezto preci atmaksai, parāda saistību administrēšanai, citu, no pirkuma līguma izrietošu, pienākumu izpildei, kā arī lai sniegtu pircējiem iespēju izmantot citus pakalpojumus www.frizieris.lv. Pircēja personas dati var tikt apstrādāti mārketinga nolūkos, tikai ar pircēja piekrišanu.  

    Pircēja iesniegtos personas datus var izmantot tikai pārdevējs un tā partneri, ar kuriem pārdevējs sadarbojas, www.frizieris.lv pārvaldīšanas, preču piegādes un citu pakalpojumu sniegšanas nolūkos, kas saistīti ar pircēja pasūtījumu noformēšanu un izpildi. Pārdevējs apņemas nenodot pircēja personas datus trešajām personām, izņemot augstākminētos sadarbības partnerus un Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.

    Statistikas vajadzībām, pārdevējs var izmantot ar Pircēju netieši saistītus datus – datus par precēm, kas iegādātas. Šādi statistikas dati tiks atlasīti un apstrādāti tādā veidā, lai netiktu publiskota pircēja identitāte vai arī citi personas dati, pēc kuriem būtu iespējams noteikt pircēja identitāti.

    Ja pircējs vēlas saņemt paziņojumus no pārdevēja vai tā partneriem vai arī kādus citu piedāvājumus, ir iespēja norādīt reģistrācijas anketā, ka šādus paziņojumus vai piedāvājumus var sūtīt pircējam. Ja pircējs nevēlas izmantot šo iespēju, pārdevējs neizmantos personas datus un pircējam mārketinga nolūkos nesūtīs reklāmas un informatīvos paziņojumus, izņemot gadījumus, kad nepieciešams dot pircējam ziņu par pasūtījumu, kuru viņš veicis.

Pircēja personas dati netiks glabāti ilgāk kā to prasīs datu apstrādes mērķi. Pircēja personas dati, kas iesniegti reģistrējoties www.frizieris.lv tiks uzglabāti divus gadus, skaitot tos no pircēja pēdējās pieslēgšanās reizes www.frizieris.lv sistēmas. Dati, kuri tika uzrādīti preču iegādes procesā vai, ja tie ir nepieciešami, lai izpildītu līgumsaistības, tiks uzglabāti visas garantijas par nopirktajām precēm laikā, bet ne mazāk kā divus gadus skaitot no preču piegādes. Dati, kas nepieciešami parādsaistību izpildei tiks uzglabāti līdz parāda piedziņai, bet ne ilgāk par desmit. Mārketinga nolūkos dati tiks uzglabāti divus gadus, skaitot no pircēja pēdējās pieslēgšanās sistēmai www.frizieris.lv. Kad personas dati vairs nebūs nepieciešami apstrādei vai arī to noteiktais uzglabāšanas termiņš būs beidzies, tie tiks iznīcināti drošā veidā.

    Iesniedzot atbilstošu petīciju pārdevējam, pircējam ir tiesības iepazīties ar pircēja personas datiem, kurus apstrādā pārdevējs un to apstrādes veidu; lūgt izlabot nepareizus, nepilnīgus vai neprecīzus personas datus; lūgt apturēt savu personas datu apstrādi (izņemot uzglabāšanu), ja dati tiek apstrādāti pārkāpjot likumu vai noteikumus.

Made in

compare lv