Log in | Register

 

(+371) 27677419 - e-veikals 

  

(+371) 27547044

(veikals Artilērijas 67, Rīga)

     

       

     

Grozs tukšs
0,00 €

Risks un Īpašumtiesības


Attiecībā uz nopirktām precēm atbildība pāriet pie Jums preču piegādes brīdī un pēc šī brīža mēs neuzņemamies nekādu atbildību par preču bojājumu, nozaudēšanu vai iznīcināšanu, izņemot gadījumus, ja prece ir piegādāta jau bojāta veidā vai ir kļūdaini vai nepareizi piegādāta. Šajā gadījumā lūdzam nekavējoties sazināties ar mums pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., aprakstot preces bojājumu un pieliekot klāt preces bildi. Ja prece ir piegādāta ar kurjeru, lūdzu pārbaudiet iepakojumu kurjera klātbūtnē. Ja tas ir bojāts Jums ir tiesības nepieņemt pasūtījumu.


Atteikuma tiesības


Saskaņā ar Latvijas Republikas MK noteikumu Nr.255 „Noteikumi par distances līgumu” 22.p. patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja prece tiek izgatavota pēc patērētāja norādījumiem vai prece ir nepārprotami personalizēta, vai prece ātri bojājas vai tai drīz beidzas derīguma termiņš, vai ja patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ. Par šādām precēm SIA Klērs Serviss uzskata: parfimēriju, kosmētiku, testerus, dāvanu atklātnes, dāvanu iesaiņojumu un dāvanu serifikātus. Šīs preces ir pieskaitamas pie izņēmumiem un attiecībā pret to patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības. Veicot pasūtījumu, Jūs piekrītat tam, ka esat iepazinušies ar šiem noteikumiem.
Ar preces lietošanas uzsākšanu pircējs apliecina, ka prece atbilst pasūtījumam un atpakaļ pieņemšanai netiek pakļauta, kā arī patērētājs zaudē atteikuma tiesības, ja tas ir atvēris preces iepakojumu vai ja par atteikuma tiesību izmantošanu tas Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. nav paziņojis 14 dienu termiņā no preces saņemšanas dienas.
Ja preces neatbilstība līguma noteikumiem ir maznozīmīga un nevar būtiski ietekmēt patērētāja iespējas izmantot preci, patērētājs nevar prasīt, lai frizieris.lv atceļ līgumu un atmaksā par preci samaksāto naudas summu.
Saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 12. pants un MK noteikumiem Nr.255 „Noteikumi par distances līgumu” Patērētājam ir tiesības atkāpties no līguma 14 (četrpadsmit) kalendāra dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas un atgriezt preci pārdevējam.
Veicot pasūtīumu frizieris.lv mājaslapā Patērtājs apstiprina, ka ir izlasījis un piekrīt Frizieris.lv Noteikumiem un nosācījumiem, ieskaitot Atteikuma tiesības. Pasūtījuma noformēšanas brīdī Pārdevējs nosūta uz Patērētāja norādīto e-pastu internetveikala Noteikumus un Nosācījumus un atteikuma veidlapu. Par atteikuma tiesību izmantošanu patērētājs paziņo frizieris.lv pa e-pastu iekļaujot ziņojumā pasūtījuma numuru, vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, preces nosaukumu un svītrkodu(s), kuru vēlas atgriezt, atgriešanas iemeslu un vai Patērētājs vēlētos preces vertības kompensāciju vai preces apmaiņu. Ja Jūs vēlaties apmainīt preci lūdzam iekļaut ziņojumā preces nosaukumu, kodu pret ko vēlaties samainīt preci, lai mēs rezervētu to priekš Jums.
Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko jūs esat norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā. Termiņš būs ievērots, ja jūs atteikumu nosūtīsiet atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām. Atteikuma nosūtīšana Frizieris.lv noteiktā 14 dienu termiņā no preces saņemšanas dienas izbeidz līgumu un atbrīvo patērētāju no jebkurām līgumsaistībām, izņemot maksas, kas saistītas ar preču vai lietas atdošanu atpakaļ ražotājam, pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam. Ja pasūtījumam virs Eur70,00 tika piešķirta Bezmaksas piegāde un tiek atgriezta daļa no pasūtītajām precēm vai visas preces no šāda pasūtījuma, SIA Klērs Serviss patur tiesības ieturēt izmaksas par piegādes izdevumiem Eur 2.49 apmērā.
Patērētājs, izmantojot šajos noteikumos minētās atteikuma tiesības, ir atbildīgs par preces vērtības jebkāda veida samazināšanos, kā arī par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. Atgriežamā prece nedrīkst būt lietota jeb izmantota, oriģinālajā noslēgtā iesaiņojumā un tādā pašā stāvoklī, kādā Jūs saņēmāt to kopā ar oriģinālo produkta iepakojumu. Sūtot preci atpakaļ pārdevējam, ir nepieciešams pievienot visus dokumentus, kas apliecina preču saņemšanu (rēķinu, pasta kvīti u.c.).
Patērētāja pienākums ir 14 (četrpadsmit) dienu laikā pēc rakstveida atteikuma nosūtīšanas atdot preci frizieris.lv. Frizieris.lv ir pienākums ne vēlāk kā 14 dienu laikā no rakstveida atteikuma saņemšanas dienas, atmaksāt patērētājam to naudas summu, kura par preci samaksāta līdz līguma izbeigšanas brīdim, izņēmot preces piegādes izmaksas. Frizierisy.lv ir tiesīgs aizturēt atmaksu patērētājam līdz preces saņemšanai atpakaļ. Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu jūs izmantojāt sākotnējam darījumam. Frizieris.lv ir tiesīga neatmaksāt patērētājam tā samaksāto naudas summu par preci, kamēr patērētājs nav atdevis preci vai ja frizieris.lv saņemot preci konstatē, ka tā ir lietota vai nav 100% pārdošanas stāvoklī un izskatā, oriģinālā iepakojumā ar visiem oriģināliem dokumentiem (ja tādi bija precei pievienoti). Patērētājs ir atbildīgs par bojājumiem precei, kas radušies preces atpakaļatdošanas laikā.
Ja frizieris.lv nevar izpildīt līgumu tādēļ, ka pasūtīta prece nav pieejama, Pārdevējs par to informē Patērētāju un atmaksā patērētājam visu veikto iemaksu ne vēlāk kā 7 kalendāra dienu laikā no dienas, kad frizieris.lv saņēmusi patērētāja pasūtījumu.
Prece jāsūta atpakaļ ar vienu no sekojošiem veidiem:
Omniva: Rīga, saņēmējs SIA Klērs Serviss, tālr. 27547044
Pastastacija: Rīga LV -1009, Artilērijas 67, saņēmējs SIA Klērs Serviss, tālr. 27547044
Ja Jums ir kādi jautājumi par preces atgriešanu vai apmaiņu, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 

Atteikuma tiesību veidlapa - ielādēt

Made in

compare lv