Log in | Register

 

(+371) 27677419 - e-veikals 

  

(+371) 27547044

(veikals Artilērijas 67, Rīga)

     

       

     

Grozs tukšs
0,00 €

Ir ļoti grūti pareizi un precīzi nokrāsot vai izbalināt matus klientam. Tieši vārdu precīzi gribētos īpaši uzsvērt! Klienta mati ir noslēpums gan klientam, gan arī meistaram. No friziera darba prakses – pirmā daļa ir aptauja - kad, ar ko un cik ilgi klients ir krāsojis savus matus. Otrā daļa ir izzināt kā klients vēlas redzēt sevi pats pēc matu krāsošanas. Un pats galvenais - kā to sasniegt, nekaitējot matiem. Matu krāsošanas tehniku ir ļoti daudz: atvērtā, konusi, piramīdas, slēgtas folijas, polietilēna utt. Pāris gadus atpakaļ es saskāros ar ​​mīksto plākšņu krāsošanas tehniku - man ļoti iepatikās tas, ka matu balināšana notika ar pilnīgu visa procesa aptverošu kontroli. Modelei no biežas krāsošanas, bija ļoti bojāti mati un visā to garumā bija vairākas dažādu toņu šķipsnas. Ko tagad darīs meistars? - es nodomāju... Bet man par izbrīnu viņš mierīgi ķērās pie darba, nepievēršot uzmanību milzīgajam ļaužu pūlim apkārt. Risinājums bija tik vienkāršs, ka es biju pārsteigts par to, kas notiek. Meistars paņēma mīkstās plāksnes, kas ir ļoti līdzīgas putu plēvei, kuru izmanto ieklāšanai zem lamināta, un vienkārši sāka balinošā pulvera uzklāšanu uz matiem, noslēdzot tos ar tādām pašām mīkstām plāksnēm. Pēc tam, kad visi mati tika iekrāsoti, viņš uzmanīgi tos vēroja, vajadzības gadījumā atverot augšējo plāksni, un pievienoja vai noņēma balināšanas pulveri. Viss izdevās vienkārši lieliski! Nekādu trūkumu - mati visā to garumā pārsteidzoši vienmērīgi nokrāsoti un pats galvenais dzīvi - NAV sausi. Tajā brīdī es nebiju gatavs maksāt 8 eiro par plākšņu paciņu. Es nodomāju – atlidošu uz Latviju un sagriezīšu pats sev šādas plāksnes – lēti un izdevīgi. Es atlidoju, aizgāju uz veikalu, nopirku putu plēves rulli, sagriezu to un kad pienāca mana triumfa brīdis, paņēmu foliju un sāku strādāt kā vienmēr – pa vecam... Diemžēl pašmāju darinātās plāksnes mani galīgi neapmierināja! Jautāsiet, kāpēc? Es atbildēšu! Lamināta pamatnes materiāla (putu plēves) īpašības ir pilnīgi citas - materiāls ir daudz biezāks un caur to krāsošanas process nav redzams, krāsa neturas un plūst no tā nost, tādējādi neturas arī uz matiem un vēl daudz citu neērtību.... Tajā brīdī es nožēloju, ka neiegādājos mīksto plākšņu iepakojumu par 8 eiro, taču diemžēl atgriezties atpakaļ nebija iespējams. Pavasarī mēs lidosim uz izstādi Itālijā - Boloņā, kur es noteikti atradīšu to, kas man ir vajadzīgs! Bet ideja mani nepameta... un es atradu piegādātāju! Pēc mīksto plākšņu izmantošanas matu krāsošanas laikā - es esmu sajūsmā par iegūto rezultātu! Efekts un kvalitāte, kurus ieguvu ir tādi paši, bet par mazāku naudas summu. Tagad šīs daudzkārt lietojamās mīkstās plāksnes var iegādāties pie mums!

PARŪKA – NEPIECIEŠAMĪBA VAI STILS

    Dažas rekomendācijas, padomi parūku izvēlei

    Daba katru no mums ir apveltījusi ar zināmu izskatu, bet mēs vienmēr vēlamies būt "nedaudz savādāki", sekot līdzi modei vai arī dažādu apstākļu ietekmē, vēlamies mainīt savu izskatu. Visvienkāršāk ir sākt ar matiem.

    Frizieriem ir paruna: mati nav zobi – ataugs! Un mēs šķirstam žurnālus, skatāmies filmas un atrodam sev tēlu, kas atbilst tieši mums, mūsu garam, bet, ak, neveiksme - tad mati par īsu, tad nav vajadzīgā apjoma, un tad vēl, nedod Dievs, veselības problēmas, bet mēs jau esam sev izveidojuši bildi, kas attiecīgi mainīs ne tikai mūsu tēlu, bet arī dzīvesveidu.

    Lūk, arī lēmums – pieaudzēt matus (ja ir pie kā) vai arī nopirkt parūku. Šajā rakstā mēs parunāsim par otru variantu - parūkām. Kāpēc vēlos runāt par parūkām, iespējams, tāpēc, ka esmu uzkrājis daudz noderīgas informācijas, un esmu gatavs padalīties tajā ar Jums.

Kādu parūku iegādāties? Cik ilgi tā kalpos? Cik maksās? Un pats galvenais cenas un kvalitātes atbilstība.

 

    Visas mūsdienu parūkas, kas tiek piedāvātas pārdošanā, tiek iedalītas parūkās, kas izgatavotas no dabīgiem matiem, mākslīgiem matiem un kombinētās (ar dažādām dabīgo matu proporcijām %).

Tālāk Jums jāatbild uz pāris jautājumiem - cik bieži jūs to vilksiet, tas jums būs kā "aizstājējs" saviem matiem vai īslaicīgai izskata maiņai.

        Sniegšu Jums īsu ekskursiju pa parūku pasauli, tāpēc sāksim.

Slāvu mati-mīts vai taisnība?

        Otra tēma, kas mani ieinteresēja, sērfojot internetā – matu pieaudzēšana.

Ļoti dīvaini, ka neviens par to nav sācis diskusiju, bet tas ir ļoti interesanti. Es šeit nevēlos salīdzināt matu pieaudzēšanas metodes, bet gan vēlos parunāt par izejvielām.

    Matus pieaudzēšanai tagad iedala dabīgajos un sintētiskajos. Sintētiskos matus vai kanekolonu, pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, var padarīt līdzīgus, pēc izskata un struktūras, dabīgajiem matiem. Pagaidām vienīgā atšķirība ir degšanas smaka, bet diez vai Jums kāds veikalā ļaus tos sadedzināt. Sintētika paliek sintētika, bet mēs pieskarsimies dabīgajiem matiem – dabīgo matu izejvielām. Izejvielu iedalījums notiek pēc vairākiem kritērijiem:

  •    taisni,
  •    ar vieglu vilni,
  •    cirtaini (atkarībā no matu biezuma un porainības);
  •    Remi, kas nozīmē, ka tiem ir viens augšanas virziens (pretējā gadījumā tie pēc pieaudzēšanas saveļas).

    Piegādātāji Slāvu vai Eiropas, Ķīnas, Indijas un Āzijas.

    Divas piegādes valstis man ir zināmas - Indija un Ķīna.  Šajās valstīs iedzīvotāju

Prosalon Chantal

       

         Šo rakstu es vēlētos veltīt poļu kosmētikas zīmolam Prosalon Chantal. Manuprāt, tas ir pelnījis īpašu uzmanību skaistuma pasaulē un savā rakstā, es centīšos, atklāt visas šīs markas priekšrocības.  

         Mana iepazīšanās ar Prosalon notika izstādē Milānā 2016.gadā, atrodoties jeb kā ievērības cienīga meklējumos, mans skatiens krita uz Prosalon.    

         Pirmā lieta, kas mani ieinteresēja - šķietami vienkāršs, bet ļoti uzkrītošs dizains. Trīs krāsas, maksimāli patīkams, daļēji lietišķs un elegants fonts rada iespaidu par autora zīmolu, kuru radījuši sava aroda meistari.

Made in

compare lv